Historia 20-lecia międzywojennego na Górnym Śląsku

HISTORIA 20-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO NA GÓRNYM ŚLĄSKU

Jadwiga Kocur

Debiutowała autorskim cyklem programów o architekturze "ODKRYWANIE PRZESTRZENI", realizowanym dla katowickiego Ośrodka TVP od 2003r. Współpraca z Discovery Chanel przy realizacji 3-częściowego filmu dokumentalnego dla cyklu Inżynieria Ekstremalna, przedstawiającego kulisy powstawania wielofunkcyjnego kompleksu nowej generacji "Złote Tarasy" w Warszawie, obecnie największego "dachu świata".

Barbara Łuczak

Współpracowała z Wytwórnią Filmów Oświatowych w Łodzi jako operator filmowy. Realizator TV w łódzkim, a następnie katowickim Ośrodku TVP. Wykładowca na Wydziale Radiowo-Telewizyjnym Uniwersytetu Śląskiego.

Leszek Ptaszyński

Realizator telewizyjnych spektakli teatralnych i muzycznych dla 1 i 2 programu TVP. Związany z katowickim ośrodkiem TVP.

Mieczysław Herba

Operator katowickiego Ośrodka TVP. Autor zdjęć do reportaży telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Laureat Złotego Smoka na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie za zdjęcia do filmu "Szczurołap" w reż. A. Czarneckiego (1985), współautor scenariusza do filmu "Pogoda na jutro" w reż. J. Stuhra.

Mirosław Kęsiak

Montażysta współpracujący z katowickim Ośrodkiem TVP. Inne realizacje: "O dwóch takich, co nic nie ukradli" reż. Ł. Wylężałek "Darmozjad Polski", reż. Ł. Wyleżałek.

Artur Rojek

autor muzyki, lider zespołu Myslovitz

der Mäzen

FARON Produkcja Filmowa i Telewizyjna

des Herausgeber

FARON Produkcja Filmowa i Telewizyjna

Copyright by FARON Wszelkie prawa zastrzeżone.